Mūsų globos namai įgyvendina integracijos į visuomenę iniciatyvas. Šį kartą pas mus lankėsi Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centro darbuotojai su auklėtiniais.

Su nekantrumu laukėme mažųjų didžiasaliečių  – aktorių pasirodymo scenoje. Visus gyventojus sužavėjo vaikų parodytas spektaklis “Mažasis princas”. Keistas, bet kartu artimas “mažojo princo” pasaulis akimirkai tarsi sukaustė žiūrovus. Ypač Lapės ištarti žodžiai: ” Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta: matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis”.

Svečiai atvyko ne tuščiomis, – atsidėkodami už kvietimą, padovanojo gražų paveikslą – karpinį. “Norime ir jums padėkoti už tokį jautrų ir nuoširdų vaidinimą, padovanotą mūsų globos namų bendruomenei”, – įteikdama padėką ir angelo skulptūrėlę, kalbėjo mūsų globos namų direktorė Vida Meškėnienė. Direktorė svečius pakvietė drauge pasišildyti prie laužo, paragauti košės, ir taip prisiminti Lietuvos laisvės gynėjų žygdarbius 1991 m. sausio 13 – ąją,

Ne tik laužo, bet ir širdžių šiluma sujungė mus į ratelį, Džiaugėmės laisve ir buvimu kartu. Vaikai neatsisakė žiemiško malonumo su mūsų gyventojais pasimėtyti sniego gniūžtėmis. Vėliau smagiai ir kūrybiškai bendravome užimtumo centre. Visą šį susitikimą vainikavo vaikų išsakyti įspūdžiai: “Čia galima prisiglausti vieniems prie kitų…”, “Jie tokie nuoširdūs ir nieko nesigėdija, net žaisti”, “Man labiausiai patiko Pranutė”, “Prieš atvažiuojant bijojau, nežinojau, kaip elgtis, bet jie tokie tikri ir draugiški, ne taip kaip miesto žmonės”.

Daugiau nuotraukų:

Mus aplankė vaikai iš Didžiasalio

VISAGINO SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI
Adresas Dūkšto kel. 68, 31147 Visaginas
Tel.: +370 (386) 60614
El.p. info@vsgn.lt
Įmonės kodas 191785483

© 2020 Visos teisė saugomos.

Pakeisti teksto dydį