Administracijos darbo laikas: I-IV 8:00-17:00 V 8:00-15:45

Grupinio gyvenimo namų naujienos

2019-10-25

Draugiškomis komandinėmis varžybomis, paminėjome Lietuvos Respublikos konstitucijos dieną. Atsakinėjome į klausimus, tikrinome savo ir kaimynų žinias, piešėme. O svarbiausia- linksmai ir draugiškai praleidome popietę.

2019-10-25

Gera daryti gera. Juk turbūt nerasime nė vienos filosofijos, nė vienos religijos, kuri nesakytų, kad reikia daryti gera kitiems. O šį kartą, pasidalinome savo šiluma ir geromis emocijomis su Visagino gyvūnų prieglaudos ,,Padėk man,,, augintiniais. Džiaugiamės, kad turime Didelę širdį ir kažkam galime padėti…

2019-10-24

Visi puikiai žinome, kad mankštintis yra gerai, tačiau retas kuris randame jai pakankamai laiko. Tačiau, pasirodo, tam ir nereikia daug laiko, o nauda – daug didesnė, nei įsivaizduojame.

2019-10-15

Sulaukę bobų vasaros, nutarėme papramogauti gamtoje… Kepėme dešreles, grybavome ir šiaip grožėjomės margomis rudens spalvomis.

2019-10-10

Mes jau patys išsikepame bandeles. Mmm, kaip skanu!

2019-06-19

Stengiamės nepraleisti nė vieno renginio, vykstančio mūsų mieste. O šį kartą patys suorganizavome renginį ,, Eidami į ateitį, atsiminkime praeitį,, Visagino viešojoje bibliotekoje. Svečiuose dalyvavo moterys, kurios nuo pat pirmų dienų statė mūsų miestą. Mielai papasakojo iš kur atvyko, kuom dirbo statybų metu. Pasidalino miesto įkūrimo nuotraukomis. Žiūrėjome filmuką, kaip miestas ,,augo,, nuo 1975 metų ir kaip jis atrodo dabar. O vėliau, visi prie arbatos puodelio, pasidalino įsimintiniausiomis savo gyvenimo akimirkomis. Norime padėkoti, už pasidalintą mūsų miesto atsiradimo istoriją, už šiltą ir nuoširdų bendravimą. O Visagino viešosios bibliotekos darbuotojams ačiū, kad suteikė galimybę mums susiburti jų jaukioje aplinkoje.

2019-10-08

Kas dieną, pro langą, gėrimės atėjusiu rudeniu. Krentantys lapai suteikia sielos ramybę, o namų jaukumas ir šiluma- glosto mūsų širdis. Apsilankėme Visagino kultūros centre vykstančioje parodoje. Grožėjomės rankų darbo sukurtais rudens peizažais. Negalėjome atitraukti akių, nuo įvairiaspalvių tapytų darbų.

2019-09-26

Tokia maža smulkmena- o kiek suteikia laimės ir gerų emocijų!!!!! Turim naują draugą 

2019-09-12

Po mūsų langais apsistojo cirkas. Kadangi turim daug laisvo laiko, raunam žolę ir šeriam gyvūnėlius. Jie jau mus, nešinus skanėstus, atpažįsta iš tolo 

2019-09-12

Aplankėme artimuosius, kurių, deje jau nėra kartu su mumis…

2019-09-12

Grybaujam..

2019-08-29

Apsilankėme Visagino kultūros centro parodų salėje.

2019-08-26

Aplankėme policijos komisariatą. Edukacinę programą mums pravedė Visagino policijos komisariato, viešosios tvarkos skyriaus prevencijos poskyrio specialistė Oksana Rožkova. Turėjome galimybę pasėdėti tarnybiniame automobilyje, pajusti antrankių svorį ant savo rankų. Laikėme tikrą tarnybinį ginklą ir ,,bananą,,. Apžiūrėjome laikino sulaikymo kameras. Pamatėme, kaip stebimas mūsų miestas per video kameras. Vėliau bendravome apie saugumą, viešąją tvarką. Gavome dovanų. Didelis dėkui Oksanai Rožkovai ir visai komisariato komandai.

2019-08-26

Akimirkos iš Visagino Country 2019

2019-06-26

Prisidėjome prie visos Lietuvos Baltijos kelio 30- mečio minėjimo. Rugpjūčio 24 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje – skaitykloje, dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Žydi laisvė…“ Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mažais darbeliais prisidedame prie didelių istorinių įvykių.

2019-08-23

Įspūdinga išvyka į Anykščius. Aplankėme keletą lankytinų vietų: pasivaikščiojome Lajų taku, prisiminėme Puntuko akmens istoriją. patyrėme daug naujų emocijų ,,vaikščiodami lubomis,, apverstame name. Labirintų parke, klaidžiojome dideliais labirintais. Aplankėme ,,Laimės žiburį,,. O ,,COSMOS,, paukščių take, pasinėrėme į nuostabią galaktikos erdvę. Su 9d. virtualios relybės akiniais, atsidūrėme vandenyno gelmėse. vaikščiojome nuskendusio laivo deniu, o aplinkui mus supo įvairespalvės žuvytės, koralai ir banginiai. Už suteiktą kelionę, norime nuoširdžiai padėkoti Visagino merui Erlandui Galaguz. Dėkojame už malonų bendradarbiavimą mero sekretorei. O už jaukią bei saugią kelionę, dėkojame vairuotojui Nikolajui. Ačiū…

 

2019-07-26

Mus aplankė Tiberiados bendruomenės nariai. Šioje bendruomenėje organizuojamos vaikų ir šeimų vasaros stovyklos. Šias metais, grupelė paauglių su vadove, mindami dviračiais, aplankė daug bendruomenių. Smagu, kad aplankyti buvo ir mūsų gyventojai. Prie puodelio arbatos, užsimezgė įdomus pokalbis. Daug sužinojome apie svečių veiklą. Papasakojome, kuo užsiimame patys.

 

2019-06-25

Smagi ta Joninių šventė. Ir vainikus pynėme ir šokome ir dainavome. Plojimais prisidėjome prie sveikinimų. Gera šventes sutikti gausiame žmonių būryje.

 

2019-07-11

Apsilankėme Visagino viešosios bibliotekos meno galerijoje, vykstančioje parodoje.

 2019-06-12

Stengiamės nepraleisti nė vieno renginio, vykstančio mūsų mieste. O šį kartą patys suorganizavome renginį ,, Eidami į ateitį, atsiminkime praeitį,, Visagino viešojoje bibliotekoje. Svečiuose dalyvavo moterys, kurios nuo pat pirmų dienų statė mūsų miestą. Mielai papasakojo iš kur atvyko, kuo dirbo statybų metu. Pasidalino miesto įkūrimo nuotraukomis. Žiūrėjome filmuką, kaip miestas ,,augo,, nuo 1975 metų ir kaip jis atrodo dabar. O vėliau, visi prie arbatos puodelio, pasidalino įsimintiniausiomis savo gyvenimo akimirkomis. Norime padėkoti, už pasidalintą mūsų miesto atsiradimo istoriją, už šiltą ir nuoširdų bendravimą. O Visagino viešosios bibliotekos darbuotojams ačiū, kad suteikė galimybę mums susiburti jų jaukioje aplinkoje.

2019-06-20

Nuostabusis amžių amžiaus vidurys —
Apibendrinimas savo eros.
Įpusėjusi gyventi paslaptis…
Juk pusiaukelėj tikrai sustoti gera….
Atšventėme Sauliaus jubiliejų. Nuo pat ryto pasipylė sveikinimai. O pagrindinė jubiliatui dovana, tai šventė suruošta gamtoje. Gera su draugais sutikti svarbiausią metuose dieną. Dar kartą sveikinimai Sauliui… 

2019-06-05

Yra kažkas gražesnis už grožį,
Kažkas tyriausias iš visų jausmų.
Kažkas brangesnis už gyvenimo svajonę,
Tai atminimas, paliktas draugų… Nuostabų gimtadienį Antanui suruošė jo draugai. Tai buvo malonus ir netikėtas siurprizas. Visi turėjo darbo, ruošėsi kruopščiai ir atsakingai. O gimtadienį atšventėme labai linksmai, su dainomis ir palinkėjimais. Antanui buvo didelė ir begalo maloni staigmena. Dar kartą sveikiname sulaukus gražaus ir garbaus gimtadienio…

2019-06-03

Birželio 1d. popietę praleidome prie Visagino ežero. Ten vyko nuostabus, didžiulis renginys, skirtas paminėti ,,vaikų gynimo dieną,,. Džiaugėmės matydami laimingus ir švytinčius vaikų veidus, jų atkaklumą rungtyse. Turėjome galimybę pabendrauti su gelbėtojais, kinologais, bei pasimokyti suteikti pirmają pagalbą. Tos kelios valandos prabėgo akimirksniu, bet širdyje paliko ramybę, džiaugsmą ir pasididžiavimą augančia mūsų karta.


2019-05-20

Norim pasidžiaugti, jog turim du naujus draugus- žuvytės. Dabar bus kuom rūpintis  O už tokią nuostabią dovaną dėkojame Anastasijai Morgunovai ir Jevgenijai Morgunovai. Visada gera sulaukti svečių, o ypač su tokiu siurprizu…

2019-05-14

2019 05 10 dalyvavome nuostabiame rengynyje ,,EUROPROTAI- 2019,, Komandinėse žaidynėse varžėsi net aštuonios komandos iš skirtingų socialinės globos namų. Pasitikrinome savo žinias apie Europą, pabendravome su draugais. O labiausiai norime pasidžiaugti pergale. Šiemet iškovojome ,,Europrotai- 2019,, titulą. Kova buvo sunki, bet priešininkų komandos buvo stiprios, nes atitrūkome vos keliais balais. Lauksime ir ruošimės kitų metų žaidimui.

2019-04-30

Užbaigiant Velykinę savaitę, su giesmėmis šventėme atvelykį. Taip pat sutikome ir provoslavų Velykas. Mums nuostabią dovaną- šventines giesmes, padovanojo ,,Visaginas Voices,, kolektyvas. O kartu ždainas dainavo ir mūsų gyventojai.

2019-04-29

Norime pasidžiaugti ir pasidalinti savo pirma rankų darbo Velykine parodėle. Kuri eksponuojama Visagino viešojoje bibliotekoje. Dėkojame bibliotekos darbuotojams, kurie mielai su mumis bendradarbiauja, kviečia į renginius, padeda ir sudaro sąlygas mūsų gyventojams prisijungti prie bendruomeninės veiklos.

2019-04-23

Malonios akimirkos besiruošiant Šv. Velykom…

2019-04-17

Vakar gavome daug gerų emocių apsilankę Visagino kultūros centre, mažųjų žmogeliukų – Liliputų cirke. Akrobatai šokiravo savo sugebėjimais, klounai juokino, šuniukų pasirodymu žavėjosi ir maži ir dideli. Ir labai įspūdingas laerių, bei muilo burbulų šou.

2019-04-15

Aplankėme Liudmilos Rakitovos tapybos darbų parodą ,, Ieškokite moters,,

2019-04-11

Mūsų gyvenimas- Dievo dovana. Šia dovana džiaugiamės kiekvieną dieną… O kartą metuose švenčiam savo atėjimą į šį pasaulį. Svarbiausia, bėgant metams, išlaikyti nesusiraukšlėjusią, kupiną vilties, šilumos, meilės ir džiaugsmo širdį. To ir linkime Irutei. Su gimimo diena.

2019-04-05

Dalyvavome Visagino kultūros centre, karikatūrų parodos atidaryme ,,Kai Lietuva atsibudo ne viena,,

2019-03-29

Dalyvavome poezijos popietėje, vykusioje Visagino viešosios bibliotekos meno galerijos salėje. Klausėmės įžimių Lietuvos poetų eilių, dainų, prisiminėme jų biografiją. Gera nors šiltais prisiminimais prisidėti prie Lietuvai brangių žmonių.

2019-03-13

Apsilankėme VKC vykusioje nuostabioje parodoje ,,Rieškučios vasaros ir žiupsnelis rudens,,. Darbų autorė Palmira Bučinskienė, savo darbuose pavaizdavo įvariaspalvį gamtos grožį. Akį traukė alyvų spalvos, vaisių gausuma. paroda likome sužavėti.

2019-03-12

Kovo 11-toji yra viena svarbiausių Lietuvos istorijos datų. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę šventėme kartu su visa Lietuva, kartu su Visagino miesto bendruomene… Nuostabus renginys paliko gilų įspūdį visiems žiūrovams. Savo širdies dalelę palikome Visagino kultūros centro salėje, o į namus grįžome pilni gerų emocijų ir puikios nuotaikos.

2019-03-06

Gyvenimas mums paruošęs daug išbandymų, su kuriais susiduriame dažnai… Na o mes džiaugiamės kiekviena diena, kiekviena akimirka praleista prasmingai ir draugiškai. Didžiuojamės savo pasiekimais, kūrybiškumu ir savarankiškumu. Norime pasidalinti mūsų gyvenimo gražiomis akimirkomis.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

 

2019-03-05

Dar žiema nepabėgo… Tai mes apsilankę Visagino viešojoje bibliotekoje, dar kartą ją bandėme išvaryti. Žaidėme, šokome, juokavome. Ir aišku, kaip priklauso per užgavėnes- valgėme gardžius blynus.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2019-03-02

Žiema, žiema bėk iš kiemo… Šiandieną bandėme žiemą išvyti iš kiemo… Linksminomės, dainavome, šokome. O pagrindinis šventės momentas- deginome morę. Šventės metu vaišinomės arbata su blynais. Tikimės, kad graži žiema užleis vietą šiltam pavasariui…

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2019-02-27

Šiandieną mes atidavėme balsus už miesto merą ir miesto savivaldybės tarybą. Nes esame Visagino miesto bendruomenės gyventojai ir noriai bei atsakingai dalyvaujame visuose mieste vykstančiuose renginiuose.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2019-02-15

Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis, tačiau dalis jų yra ne šiaip sau garsios, bet atraminės, pamatinės. Būtent tokia yra Vasario 16-…
O mums ją padėjo paminėti Visagino ,,Žiburio,, pagrindinės mokyklos 6 kl. mokinė Evelina ir Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro 9 kl. mokinės Viktorija ir Alisa. Kartu giedojome tautišką giesmę, mokinės supažindino su istorija. Na ir paruošė kelias praktines užduotis. Labai graži ir prasminga šventė. Ačiū mergaitėms už pagalbą.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2019-02-15

2019-02-14 dalyvavome Visagino viešosios bibliotekos meno galerijoje vykusiame renginyje. Muzikinė – literatūrinė kompozicija „Mylėję Lietuvą ir žmogų“, skirta Antano Baranausko, Juozo Tumo-Vaižganto, Justino Marcinkevičiaus atminimui. Prisiminėme tautos istorijos kūrėjus.

 

 

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2019-02-14

Visus sveikiname su Šv. Valentino diena. Sako meilė ateina pavasarį,
Sako žydi kartu su gėlėm…
Aš tikiu, kad ateina ir žiemą,
Apsnigtom, apsnigtom pakelėm.

Mes linksmai minėjome šią šventę. Bendravome, atsiminėme ką mylėjom, pasidžiaugėme ką mylime dabar. Sulaukėme dovanų ir sveikinimų iš globos namų direktorės Vidos Meškėnienės. O už tortą norime padėkoti mūsų psichologei Olgai Kulikovskich.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2019-01-31

Šiandieną apsilankėme dviejose parodose. Visagino kultūros centre grožėjomės vėliavų paroda „Lietuvos didieji“ ir nuostabiomis Lietuvos kampelių nuotraukomis. O kita paroda „Mano mėgstamas hobis“,- akį traukė rankdarbių įvairovė, Skirtinga technika ir iš skirtingų medžiagų padaryti darbeliai paliko didelį įspūdį…

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

 

2019-01-22

Šiandieną kalbėjomės apie emocijas. Ką jaučiame, kaip jas reiškiame. Aptarėme, kaip valdyti savo emocijas, kaip jas perteikti aplinkiniams. o šis užsiėmimas prasidėjo mankšta. Nes jei fiziškai jaučiamės gerai, tai ir mūsų emocijos teigiamos. Dėkojame raudonojo kryžiaus atstovėms Lenai ir Alinai už pateiktą naudingą informaciją ir fizinį aktyvumą.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2019-01-21

Dalyvavome nuostabaus grožio renginyje ,,Kaimynėli, būki sveikas,,- vykusiame Visagino kultūros centre. Akį traukė grąžūs, įvairių tautų liaudiški kostiumai ir šokiai. Patiems norėjosi ne tik ploti, bet ir pašokti.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2019-01-17

Vakar paštininkas mums atnešė paskutinius šventinius sveikinimus. O su šventėmis mus sveikino Visagino ,,Žiburio,, pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai. Ir jų šauni auklėtoja Loreta Čižienė. Atvirukai daryti vaikučių rankomis, labai nudžiugino mūsų gyventojus. Didelis ir nuoširdus ačiū. O nuo mūsų, tas pats paštininkas, turės nunešti vaikams saldainių.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2019-01-11

Lankėmės Visagino kultūros centre vykusiame renginyje. Tai Kalėdinių eglučių konkursas. Buvo džiugu matyti, jog visi, kas šiame konkurse dalyvavo, gavo apdovanojimus.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2019-01-04

Apsilankėme Visagino bibliotekoje vykstančioje parodoje. Grąžūs paveikslai, įvairios žvakės, kolekcija rašiklių ir ženkliukų, kabantys sodai… Tokia įvairovė eksponatų džiugino mūsų akį.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2019-01-03

Šiandieną mus aplankė Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnės: vyriausioji tyrėja- Onutė Pernavienė ir skyriaus tyrėja- Oksana Rožkova. Gyventojus pasveikino su Naujaisiais Metais. Palinkėjo sėkmės, sveikatos. Visi draugiškai, prie puodelio arbatos pasidalinome šventiniais įspūdžiais.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2019-01-02

Linkime, kad Naujieji, įžengę su dvyliktuoju dūžiu į Jūsų namus, taptų gera naujų metų pradžia ir Jūsų namus pripildytų begaliniu džiaugsmu! Įsileiskite į gyvenimą daugiau spalvų, neleiskite svajonėms ir likti tik svajonėmis. Telydi Jus šypsena visus metus, o kiekviena diena pažeria džiugių staigmenų… Su Naujais Metais!

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-12-31

Apsilankėme Visagino kultūros centre, koncerte. Dainavo Vilniaus savivaldybės choras ,,Jauna muzika,, ir grupė ,,Merope,,. Po koncerto apžiūrėjome parodą.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-12-24

Kūčios tai šeimos ar artimų šventė. Ir mes kaip viena darni šeima, vakare susėdome prie Kūčių stalo. Jas šventėme laikydamasi krikščioniškų tradicijų. O kitą dieną linksmai atšventėme Šv. Kalėdas. Gerai, kad Kalėdų seniui spėjome parašyti laiškus, nes nuo pat ryto gavome dovanų.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Nuotraukoje gali būti: 4 žmonės, žmonės sėdiNuotraukoje gali būti: 4 žmonės, žmonės sėdiVisagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

 

2018-12-20

Šiandieną dalyvavome paskaitoje, kurioje pasikalbėjome apie gyvenimo tikslą. Kiekvienas turime bent vieną tikslą ir siekiame jį įgyvendinti. Gyventojai pasidalino tuo, ko sieks ateinančiais metais.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-12-19

Šiandieną ėjome į mišką. Džiaugėmės gamta, baltu puriu sniegu. šaltukas kando ausis ir nosis, bet mums tai nebaisu.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-12-14

Darom Kalėdinius ir naujametiniu atvirukus. Ruošiamės šventėms, sveikinsim draugus ir artimuosius…

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-12-13

Šiandieną sulaukėme svečių. Atvažiavo draugai iš Zarasų socialinės globos namų. Labai šauniai pabendravome, parodėme savo kambarius ir kaip priklauso tikriems šeimininkams, svečius susodinome prie vaišių stalo.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-12-11

Pas mus cepelinų balius.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-12-10

2018 12 07 buvome nuostabiame renginyje. Visagino kultūros centre vyko Respublikinis neįgaliųjų vaikų ir jaunimo festivalis „Nepasiduok“. Skambėjo gražios dainos, žiūrėjome ištrauką iš miuziklo ,,Velnio nuotaka,, šoko įvairūs kolektyvai. O po šio renginio vykome į Visagino socialiniu globos namus, tenai sudalyvavome dar į viename koncerte.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-12-07

Vakar mus aplankė Visaginas voices organizacijos nariai su vadove Veronica Pidduck. Mus pasveikino su artėjančiomis šventėmis, dainavo advento dainas. O vėliau bendravome prie karštos arbatos puodelio.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

18-12-06

Mes dalyvavome Visagino eglutė įžiebime.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-12-05

Prasidėjus gruodžiui, nepaisant šalčio ir lietučio, ore tvyro džiugios ir šiltos nuotaikos – tai Kalėdų laukimas. Juk gruodžio pabaigoje mūsų laukia labai šiltos širdžiai dienos. Tik tą vieną kartą metuose, pamirštame apie visus rūpesčius ir skubame pasidalyti laimingomis akimirkomis su žmonėmis kurie mus supa. O mes ruošiamės šitoms šventės puošdami savo namus. Juk jaukiuose namuose- jaučiame dvasinę ramybę.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-11-23

Lapkričio 23 dieną minima Lietuvos kariuomenės diena. Apsilankėme Visagino kultūros centro organizuotame puikiame renginyje, skirtame šiai dienai. Karininkai pristatė savo darbą, o ausį džiugino Visagino liaudiškos muzikos kapela ,,Linksmuolė,, ir Zarasų tradicinė kapela „Čir,vir,vyrai“. Labai gražus renginys.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-11-21

Kaip skanu, kada pats pasigamini. Mėgstame gaminti: kepam, verdam, lupam, skutam, pjaustom. O ypatingom progom patys išsikepam tortą.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-11-12

Apsilankėme Visagino „Verdenės“ gimnazijos etnografijos ir istorijos muziejuje. Nuostabią edukacinę programą mums pravedė muziejaus vadovė Marytė Niparavičienė. Su jos pasakojimo pagalba mes nukeliavome į aukštaitišką pirkią. Čia visi baldai surinkti iš aplinkinių kaimų: senovinė lova, lopšelis kūdikiui, stalas su kėdėmis ir daug kitų senovinių eksponatų. Mes sužinojome apie lino kelią, dauguma prisiminė tėvų ir protėvių gyvenimo būdą. Buvo labai įdomu ir naudinga.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-11-09

Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje mokėmės daryti žibintus. Taip paminėjome Šv. Martyno dieną. Ši diena švenčiama tada, kai taip trūksta šviesos ir saulės. Ji lyg atskiria rudenį nuo žiemos, atneša šilumos ir saulės į tamsųjį periodą. Tai labai įdomus ir kruopštus darbas, reikalaujantis susikaupimo ir fantazijos. O rezultatai puikūs. Norime padėkoti Violetai Šeršniovienei už nuostabias idėjas ir glaudų bendradarbiavimą.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.
Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-11-06

Joks rudeninis žvarbus vėjas ir lietutis neužšaldys mūsų širdžių. Šiandieną prisidėjome prie puikios akcijos „Pyragų diena“ – pasidalinkime gabalėliu gerumo! Kepėme pyragus, sulaukėme su pyragais svečių. Vaišinomės, bendravome. O akcijos metu lėšos kurias surinkome bus paaukotos sergančių vaikų paramos projektui „Išpildymo akcija 2018“.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-10-31

Ramybė, kantrybė, išdidumas, drama ir kartu žaismingumas- visa tai susiję su žirgais. O mus mielai supažindino su jais Sandra Krupėnaitė. Nepakartojamos akimirkos, žirgų ramybė ir jų draugiškumas- gyventojų širdyse paliko gilų įspūdį. Turėjome atsinešę skanėstų, kurias mielai vaišinosi gyvūnai. Šauniai, aktyviai ir produktyviai praleista popietė.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-10-25

Ir mes nepraleidom progos apsilankyti ,,LIDL,, parduotuvės atidaryme. Pasivaišinom karšta arbata ir spurgom…

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-10-18

Šiandieną ėjome į žygį. Puikus oras ir paskutiniai šilti saulės spinduliai mums padėjo nugalėti ne vieną kilometrą. Aplankėme draugus ir pažįstamus kurių jau nebeturime. Uždegėme žvakutes, sukalbėjome maldas. O grįždami namo užsukome prie ežero. Prasmingai praleidome gražią, šiltą, saulėtą rudeninę dieną.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-10-17

Visagino viešojoje bibliotekoje vyko prevencinis užsiėmimas. Aptarėme apie organizmui daromą žalą vartojant alkoholį ir tabaką. dar buvo puiki proga susitikti su draugais.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-10-09

Šiandieną pas mus svečiavosi Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnės: vyriausioji tyrėja- Onutė Pernavienė ir skyriaus tyrėja- Oksana Rožkova. Pabendravome, mums priminė, kaip reikia elgtis ir kur reikia kreiptis nutikus nelaimei. Aptarėme Visagino miesto bendruomenės taisylkes. Gavome dovanų. Gyventojai pasidžiaugė ir pasigyrė jaukias ir saugiais savo namais.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-10-08

Apsilankėme VKC baltarusių dainų ansamblio „Svitanak“ ir folkloro ansamblio „Suzorje“ kūrybinės veiklos 20-mečiui skirtame koncerte. Skambėjo širdingos dainos, akį džiugino tautinių kostiumų margumas. O aplinka buvo užpildyta gėriu, draugiškumu ir mielais besišypsančiais veidais.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-10-05

Vakar turėjome svečių iš Zarasų socialinės globos namų. Globos namų darbuotojai pasveikino mus su įkurtuvėmis. Visada smagu namų duris atverti svečiams ir kartu pabendrauti prie arbatos puodelio…

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-10-02

Spalio 1-oji – pirmoji oficiali Tarptautinė kavos diena. O kava yra pats populiariausias gėrimas pasaulyje. Tai kodėl gi nesusirinkus visiems kartu nesimėgauti puodeliu gardžios kavos, o padaryti iš kavos pupelių kažką neįprasto? Taip ir padarėm. Visagino miesto meno galerijoje iš kvapnios kavos pupelių darėme širdeles. Smagus užsiėmimas.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-10-01

Išeiginės neprailgo, nes apsilankėme VII Tarptautiniame tautinių kultūrų festivalyje. Susipažinom su įvairių sričių amatininkais, žiūrėjome koncertą. Patys kepėme šakotį. Akį džiugino tradicinių kostiumų įvairovė. Gražus festivalis, nuostabūs liko prisiminimai…

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-09-26

Šiandieną lankėmės Visagino meno galerijoje. Mus pamokė daryti puokštes iš margaspalvių rudeninių lapų. Po kruopštaus užsiėmimo, dalyvavome ,,VISAGINO MENIU,, knygos pristatyme. Pasirodo tai ne tas meniu, kurį gauname atėję į kavinę. Tai apie jauniausiame Europos sąjungos mieste Visagine gyvenančias tautas, žmonių likimo geografiją, jų tradicinius patiekalus. Nustebino žinia, jog Visagine gyvena daugiau nei 40 įvairių tautybių žmonių. Knygą pristatė Indrė Gruodienė. O renginio pabaigoje visi pasivaišinom armėnų nacionaliniu patiekalu- baklava. Ir totorių nacionaliniu patiekalu- čak čak.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-09-25

Kai kurie dalykai mūsų gyvenime yra tokie natūralūs ir savaime suprantami, kad tikriausiai nė nesusimąstome apie jų svarbą. Vienas iš tokių – oras, kuriuo kvėpuojame. Tad šiandien nutarėme eiti į žygį. Mieste pūtė žvarbus vėjas, o pasiekus mišką, medžių apsuptyje jo nejutome. Mus šildė saulutė. Besišnekučiuodami ir juokaudami nepastebėjome, kad įveikėme ne vieną kilometrą. Džiaugėmės nuostabiu rudeniu…

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

 

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-09-21

2018-09-20 d. Gyventojai kartu su Neįgaliųjų draugija vyko į ekskursiją. Pirma aplankyta vieta- Pirčiupiai. 1960 m. buvo pastatytas skulptoriaus Gedimino Jokūbonio ir architekto V. Gabriūno paminklas, liūdinti “Pirčiupių motina”, pie paminklo Joana Kraujelienė papasakojo apie Pirčiupių tragediją. Po to kopėme į Merkinės apžvalgos bokštą, kuris yra 26 metrų aukščio. Nuo šio bokšto matosi Nemuno kraštovaizdžio draustinis, Nemuno ir Merkio santaka, Pastraujo sala, kuri yra didžiausia nacionalinio parko teritorijoje (11,9 ha). Tada keliavome pasižiūrėti nutvieksto saulėje Dzūkijos miškų apsupty spindintį stiklinį kupolą. Kupolo viduje stovi trišonė piramidė, o joje – du unikalūs kryžiai, kurie ypatinguoju būdu koncentruoja subtiliąją dvasinę energiją bei perteikia ją šios erdvės lankytojams. Tenai pasisėmėme teigiamos energijos. Didžiausias kelionės tikstas- Gruto parkas. Parko atmosfera sukėlė nostalgiškus prisiminimus. Tai istorija, kuri atrodo visai nesenai buvo mūsų dalis, o dabar surinkta ir eksponuojama. O kelionę užbaigėme pravažiuodami gražiomis Druskininkų miesto gatvėmis. Grožėjomis fontanais, Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčia, užsukome į ,,Eglės,, sanatoriją pasisemti mineralinio vandens. Dėkojame Neįgaliųjų draugijai už suteiktą galimybę kartu keliauti.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-09-19

Dalyvavome nuostabiame renginyje. Poezijos bei muzikos garsai kvietė žmones į Visagino viešosios bibliotekos Meno galeriją – skaityklą, kur vyko Danutės Ruseckajos renginys „Kai siela prabyla muzika ir eilėmis“. Jos posmų žodžiais kuriamos dainos, kurios skamba ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Programą vedė, jautriai, artistiškai ir išraiškingai skaitė poetės eiles 2012-2016 m. buvusi Lietuvos socialinės apsaugos ir darbo ministrė, sportininkė, dailininkė ir poetė Algimanta Pabedinskienė. Estrados vokalistė Hanna Vinokur sukūrė ir atliko 11 dainų pagal Danutės Ruseckajos eiles. Šiltas priėmimas, malonus bendravimas, nuoširdumas ir atvirumas mums paliko gilų įspūdį ir suteikė daug gerų emocijų.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-08-30

Ruduo yra ryškus savo spalvomis, dosnus savo gėrybėmis. Norėdami kuo ilgiau pasidžiaugti rudens spalvomis ir jo dovanotomis gėrybėmis kas dieną išeiname pasivaikščioti. Renkame grybus ir džiaugiamės, jog turime galimybę mėgautis nuostabia gamta…

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-08-02

Nors vasarą mūsų mitybos racione kaip reikiant išauga vitaminų kiekis, tačiau tai dar nereiškia, kad organizmas kaipmat tampa pilnai aprūpintas visomis vertingomis maisto ir mineralinėmis medžiagomis. O vitaminais, vaistažolėmis mes pasirūpiname patys. Vasarą naudojamės gamtos padovanotomis gėrybėmis. Renkam žemuoges, mėlynes, avietes, rūgštynes. Džioviname liepžiedžius, čiobrelius, mėtų lapus, aviečių lapus. Apsirūpiname žiemai.

Nuotraukoje gali būti: 1 asmuo, augalas, gėlė, lauko ir GamtaNuotraukoje gali būti: 1 asmuo, augalas, gėlė, lauko ir GamtaNuotraukoje gali būti: 1 asmuo, augalas, gėlė, lauko ir GamtaVisagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-07-24

Mūsų dienos neprailgsta. Susitvarkom namus, gaminam, sportuojam. Lankomės bibliotekoje, prižiūrim ir rūpinamės aplinka, užsiimam įvairiais rankdarbiais.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-07-17

Patys planuojamės pirkinius. Stengiamės susikurti jaukią namų aplinką, pasirūpiname, jog nieko netrūktų.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

Visagino grupinio gyvenimo namai nuotrauka.

2018-07-10

2018 m. liepos 10 d. Visagino socialinių globos namų grupinio gyvenimo namai atvėrė duris svečiams –  įvyko įkurtuvės.

Nors į naujus namus, esančius Visagino mieste, 10 Visagino socialinės globos namų gyventojų įsikėlė jau gegužės pradžioje, tačiau prieš sutikdami svečius norėjo apsiprasti ir tinkamai pasiruošti. Gyventojai su jauduliu laukė atvykstančių svečių: susitvarkė namų aplinką, pasiruošė vaišes. Sveikinimo žodį tarė Visagino socialinių globos namų direktorė Vida Meškėnienė.„Tokio pobūdžio – grupiniai gyvenimo namai Visagine yra pirmieji, juose apsigyveno šaunūs mūsų globos namų gyventojų. Pradžia neramino: kaip jie jausis naujoje vietoje, kaip juos priims kaimynai, visuomenė? Tačiau kol kas viskas klostosi puikiai. Gyventojams įkurtuvių proga noriu palinkėti sveikatos, sutarimo, rasti mieste įdomių veiklų, naujų pažinčių. Taip pat noriu padėkoti visuomet gyventojams pagalbos ranką ištiesiančioms darbuotojoms“, – kalbėjo direktorė ir pakvietė Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus parapijos kleboną Vidmantą Rudoką pašventinti grupinių gyvenimo namus. Į įkurtuves atvyko Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė, Visagino savivaldybės socialinio paramos skyriaus vedėjo pavaduotoja Irena Abaravičienė, Utenos regiono pertvarkos proceso ekspertas Gytis Baltrūnas, kurie  pasveikino naujakurius, pasidžiaugė jų darbštumu ir nuoširdumu puoselėjant savo aplinką, palinkėjo darnos. Gausų sveikintojų būrį šeimininkai pasitiko šiltai ir svetingai – skambėjo dainos, gyventojai noriai pasakojo apie savo laisvalaikio pomėgius, skaitė eiles, rodė sukurtą filmuką https://www.youtube.com/watch?v=4PRbYWbhZv4&feature=youtu.be

Specialiai įkurtuvėms buvo sukurta ir daina: https://www.facebook.com/dalia.straupaite/videos/1068536963312958/

Šie, pirmieji Visagine grupinio gyvenimo namai – svarbi socialinės globos namų pertvarkos programos dalis, padėsianti neįgaliesiems sklandžiai integruotis į bendruomenę, ugdyti socialinius. 

Nuotraukų galerija https://www.vsgn.lt/gallery/ikurtuves-grupin…gyvenimo-namuose/

2018-05-02

Gegužės 2 d.  dešimt mūsų globos namų gyventojų išlydėjome į naujus namus. 
Jie apsigyveno pirmuose Visagino mieste įkurtuose grupinio gyvenimo namuose. 6 kambarių butas gražiai ir jaukiai suremontuotas, pilnai pritaikytas jų savarankiškam gyvenimui ir poilsiui. Su jauduliu juos išlydėjome. Suprantama, juk čia buvo jų aplinka, jų draugai, jų užsiėmimai. Naujuose namuose mūsų globotinius pasitiko soc. darbuotojos padėjėja su pyragais. Viskas – kaip namie… Visagino socialinių globos namų administracija patikina, kad šie žmonės yra pozityvūs, taikūs, atrinkti ekspertų dėl tinkamumo gyventi bendruomenėje. Šalia jų nuolat bus kvalifikuoti specialistai: darbo dienomis  – vienas socialinis darbuotojas ir jo padėjėjas, o naktimis ir išeiginėmis dienomis – 4 besikeičiantys padėjėjai. Taigi ištisą parą jie turės priežiūrą ir nekels rūpesčių aplinkiniams. O jeigu taip atsitiktų, visada galite kreiptis į Visagino socialinių globos namų administraciją tel. 8 (386) 61275. Neįgalieji turi teisę ir gali visaverčiai dalyvauti visuomenės gyvenime, – tai yra gyventi, mokytis ir dirbti ne institucijose, o bendruomenėse, kartu su visais žmonėmis. Nebijokite šios kaimynystės.

 

 

 

 

 

 

VISAGINO SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI
Adresas Dūkšto kel. 68, 31147 Visaginas
Tel.: +370 (386) 60614
El.p. info@vsgn.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre, kodas 191785483

© 2023 Visos teisė saugomos.

Pakeisti teksto dydį