Minint Pasaulinę gyvūnijos dieną, mūsų globos namuose buvo atidaryta gyventojų darbų paroda bei renkamos aukos globojamiems gyvūnams. Taip pat mus aplankė Visagino valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkė Birutė Gabrilienė, kuri įteikė padėką ir skanių vaišių.

Kasmet mūsų gyventojai su nekantrumu laukia spalio 4 d. – Pasaulinės gyvūnijos dienos, kad galėtų paaukoti vieną kitą pinigėlį likimo nuskriaustiems ir globojamiems gyvūnams.

Šiais metais apsidžiaugėme gavę pasiūlymą kartu su kitomis organizacijomis ir mokyklomis organizuoti rankdarbių parodą „Gyvūnai šalia mūsų“.

Visą mėnesį, socialinių darbuotojų paskatinti, gyventojai kartu su užimtumo specialistais piešė ir iš įvairių medžiagų gamino gyvūnus. Taip iš eglės ir pušų konkorėžių „gimė“ pingvinai ir kalakutai, kiškiai, žuvytės ir kiti žvėreliai iš lapų, siūlų, kruopų ir kitos gamtinės medžiagos. Visus sužavėjo originalūs darbeliai iš molio, gipso ir Konstantino aliejiniais dažais nutapyti paveikslai. Šia proga buvo pagaminti ir žaisliukai katinams.

„Aš nustebusi jūsų kūrybingumu. Šituos darbelius galite drąsiai eksponuoti ir Visagino bendruomenėje“, – įteikdama padėką ir saldumynus kalbėjo Birutė Gabrilienė.

Mūsų gyventojai ne tik kūrybiškai paminėjo Pasaulinę gyvūnijos dieną. Jie kasdien rūpinasi gyvūnais: maitina prijunkusius benamius katinus, šuniukus. Česlovas augina ir prižiūri 3 degu, o Janina ir Andžela rūpinasi savo katytėmis. Rūpestis gyvūnais skatina mūsų gyventojus būti atsakingais ir jautriais.

Daugiau nuotraukų:

Gyvūnai šalia mūsų

 

 

 

 

 

VISAGINO SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI
Adresas Dūkšto kel. 68, 31147 Visaginas
Tel.: +370 (386) 60614
El.p. info@vsgn.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre, kodas 191785483

© 2023 Visos teisė saugomos.

Pakeisti teksto dydį