Mūsų gyventojų portretų paroda “Mes – jūsų visuomenės nariai” toliau keliauja po Lietuvą.
Birželio 7 d. Ignalinos krašto muziejuje buvo pristatyta mūsų užimtumo specialisto, skulptoriaus ir dailininko Jono Grundos kūrybos darbų paroda „Mes – Jūsų visuomenės nariai“. Parodoje  –  25 mūsų gyventojų portretai  ir keletas globos namų gyventojo Konstantino Poltorackio darbų.

 „Piešdamas stengsiuosi, kad būtent turinio grožis suteiktų gyvybės, šviesos gyvenime. Ir visai nesvarbu, kiek ta forma yra pažeista. Visada galima matyti tą žiburį“, – apie ryšį su globos namų gyventojais pasakoja menininkas Jonas Grunda.

Parodos kuratorė, užimtumo specialistė Indrė Gruodienė sakė, kad šiandien vis drąsiau ir atviriau kalbame apie neįgaliųjų integraciją į visuomenę, socialinį verslą. Ilgai šie žmonės gyveno atskirti, o juk jie yra mūsų visuomenės nariai, todėl  ši socialinė paroda – galimybė parodyti tuos žmones ne tik portetuose, bet ir šalia – atidarymo renginyje. Jonas Grunda ir Konstantinas Poltorackis pasakojo apie save ir kūrybą, skambino gitara ir kartu su Indre atliko keletą dainų.

Parodos pristatyme susirinko didelis būrys Jono Grundos meno gerbėjų bei mūsų gyventojai. Padėkos  žodį tarė Ignalinos rajono vicemeras Manfredas Žymantas, Ignalinos kultūros ir sporto centro kultūros skyriaus vedėja Danutė Lisauskienė, dailės ir keramikos būrelių vadovės Nijolė Trinkūnienė, Jolita Bužinskienė ir kiti.

Į renginį atvykusi  Visagino socialinės globos namų direktorė Vida Meškėnienė sakė, kad Visagino socialinės globos namuose dirba darni darbuotojų komanda, kuri pasiruošusi kiekvieną minutę padėti šalia esančiam.

Po renginio gyventojai bendravo su ignaliniečiais bei aplankė Ignalinos krašto muziejaus ekspozicijas.

Paroda „Mes – jūsų visuomenės nariai“ Ignalinos krašto muziejuje

VISAGINO SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI
Adresas Dūkšto kel. 68, 31147 Visaginas
Tel.: +370 (386) 60614
El.p. info@vsgn.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre, kodas 191785483

© 2021 Visos teisė saugomos.

Pakeisti teksto dydį