Kovo 8 d. Visagine lankėsi LR socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė. Ministrė, lydima savo komandos, susitiko su Visagino savivaldybės meru, administracijos bei socialinės srities darbuotojais.

Susitikimo metu Visagino socialinės globos namams ir Visagino socialinių paslaugų centrui ministrė įteikė EQUASS kokybės sertifikatus. Mūsų globos namų bendruomenei du metus trukęs EQUASS kokybės diegimo sistemos procesas atnešė apčiuopiamų rezultatų: praplėstas požiūris į darbo kokybės sampratą, įvykęs ryškus postūmis darbuotojų ir paslaugų gavėjų tarpusavio santykiuose, siekyje, kad paslaugų gavėjai, gaudami paslaugas, jaustųsi laimingi. Džiugu, kad į susitikimą atvyko mūsų „mokytojai“ – Valakupių reabilitacijos centro atstovai: Darjuš Tankeliun ir Natalija Markovskaja. kuriems esame dėkingi už pagalbą siekiant šio sertifikato.
Ministrė Monika Navickienė taip pat aplankė Visagino grupinio gyvenimo namus: nuoširdžiai bendravo su paslaugų gavėjais, domėjosi jų pomėgiais, užimtumo veiklomis.

VISAGINO SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI
Adresas Dūkšto kel. 68, 31147 Visaginas
Tel.: +370 (386) 60614
El.p. info@vsgn.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre, kodas 191785483

© 2022 Visos teisė saugomos.

Pakeisti teksto dydį