Gegužės 17 dieną Reškutėnų tradicinių amatų centre (Švenčionių r.) įvyko mūsų užimtumo specialisto,  dailininko Jono Grundos socialinės parodos „Mes – Jūsų visuomenės nariai“ atidarymas. Drauge buvo pristatyti ir mūsų globos namų gyventojo Konstantino Poltorackio darbai. Parodoje eksponuojami gyventojų, gyvenančių Visagino socialinės globos namuose, portretai. Dailininkas visiems papasakojo apie portretų gimimą, bendravimą su globos namų gyventojais.

Jaukiose amatų centro patalpose iškabinta paroda, į atidarymo renginį sukvietė daug lankytojų, – tiek, kad reikėjo pasirūpinti papildomais suolais. Džiugu, kad lydimi direktorės Mildos Gustienės -Vilniškės atvyko socialinį darbą besimokantys pirmo kurso studentai ir mokytojai iš Švenčionių profesinio rengimo centro. Parodą aplankė Švenčionėlių socialinių paslaugų centro „Dienos centro žmonėms su negalia“ lankytojai, lydimi socialinės darbuotojos Giedrės Kaminskienės bei Strūnos socialinės globos namų gyventojai, lydimi meno vadovės Ritos Iliuk bei socialinės darbuotojos Ramunės Malinauskienės. Taip pat atvyko ir aktyviausi amatų centro renginių dalyviai, Reškutėnų ir Vaiciukiškės kaimo gyventojai.

Šauniai koncertavo Švenčionių miesto kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Kaimynai“ (vad. Rimas Ankėnas) ir pasakorė Raminta Sliesoraitytė. Esame dėkingi hum. mokslų daktarei Reginai Mikštaitė – Čičiurkienė už parodos organizavimą, vedimą bei šiltą priėmimą.

VISAGINO SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI
Adresas Dūkšto kel. 68, 31147 Visaginas
Tel.: +370 (386) 60614
El.p. info@vsgn.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre, kodas 191785483

© 2022 Visos teisė saugomos.

Pakeisti teksto dydį