Tarptautinės neįgaliųjų dienos proga mus aplankė ir padovanojo gerumo koncertus Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovės etnografinis ansamblis “Vilnelė” (vadovė Laimutė Purlienė) ir nuostabūs grupės “Srtings of earth” atlikėjai Mantas Meškerys ir Eimantas Tatulis.

Mūsų globos namuose buvo didžiulė šventė sielai. Tiek „sklandė“ gerumo, kad 2,5 val. vykęs renginys prabėgo akimirksniu. Tiek buvo šilumos ir gerumo, kad niekas nenorėjo išeiti iš salės.

Adventas. Kalėdų laukimas. Tai toks metas, kai apmąstome prabėgusius metus, susidėliojame mintis, prisimename vaikystę ir savo artimuosius. Tądien ir susirinkome prisiminti, kaip prabėgo tie metai, kaip kiekvienas dalinosi savo darbštumu, kūrybą, gerumu.

„Mes kiekvienas pažįstame ir turime savo gerumą. Dažnai su juo lyg bendraujame, kalbame. Šiandien mes norime padėkoti patiems aktyviausiems, prisidėjusiems prie mūsų globos namų veiklos ir garsinimo“, – įteikdama padėkas gyventojams už darbštumą , kūrybiškumą, sportinę veiklą ir aktyvų dalyvavimą globos namų veikloje, kalbėjo globos namų direktorė Vida Meškėnienė.

Įžiebėme globos namuose eglutę, pasidžiaugėme kartu su N. Daugėliškio moksleiviais sukurtu draugystės medžiu ir klausėmės nuostabių etnografinių „Vilnelės“ dainų. O jaunų atlikėjų: gitaristo Manto ir trombonisto Eimanto muzika ir atliekamos dainos tiesiog mus užbūrė… gerumu. Daina “Viskas bus gerai” pralinksmino net pačius liūdniausius veidus. Juk gerumas visus aplanko  prieš Kalėdas.

Šv. Kalėdų stebuklo belaukiant

VISAGINO SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI
Adresas Dūkšto kel. 68, 31147 Visaginas
Tel.: +370 (386) 60614
El.p. info@vsgn.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre, kodas 191785483

© 2022 Visos teisė saugomos.

Pakeisti teksto dydį