Šiemet Žolines šventėme kitaip – sportuodami. Kadangi mūsų globos namų teritorijoje „apsigyveno“ dinozauras, taigi jam surišome puokštes ir išrinkome vieną pačią „Skaniausią”. Gyventojai parodė savo išradingumą, kūrybingumą, o sportinėse varžybose – miklumą ir taiklumą. Tai buvo mūsų generalinė treniruotė prieš varžybas”Sportuok su dinozauru”, planuojamas rugsėjo pradžioje.
Šiuo metu Visagino socialinės globos namai įgyvendina du projektus, skatinančius neįgaliųjų fizinį aktyvumą.
Projektas „Sportuok su dinozauru“ bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.
Projektas „Neįgaliųjų psichikos sveikatos stiprinimas Visagino socialinės globos namuose organizuojant fizinio aktyvumo veiklas“ finansuojamas Visagino savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo 2020 metų specialiosios programos.
Mūsų namų gyventojai yra nemotyvuoti fiziškai judėti. Todėl įgyvendindami šiuos projektus, norime pasiūlyti neįprastas ir nekasdienes sportines veiklas. Manome, kad originali dinozauro formos priemonė, paskatins juos dažniau judėti gryname ore ir būti sveikesniais.

VISAGINO SOCIALINĖS GLOBOS NAMAI
Adresas Dūkšto kel. 68, 31147 Visaginas
Tel.: +370 (386) 60614
El.p. info@vsgn.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre, kodas 191785483

© 2021 Visos teisė saugomos.

Pakeisti teksto dydį